از کاربردهای مهم و ضروری مه پاشهای صنعتی استفاده از آنها در محیطهایی مانند گلخانهها، دامداریها و رستورانها است. با این حال ضروری است که به هنگام نصب و استفاده از آن نکات لازم درباره شیر برقی هانتر رعایت شود. ایجادی نمایی از مه: امروزه در بسیاری از مراکز خرید، پارک ها، سالن های عروسی و نمایشگاه ها با استفاده از این محصول می توانند نمای زیبای از مه را تشکیل داده و از این طریق توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کنند. نصب سریع و آسان، عملکرد و کارایی بالا، تعمیرات و نگهداری با هزینه بسیار کم و همچنین بازدهی و قابلیت اطمینان بالا از جمله ویژگی های بارز این محصول به شمار می آید. جاری شدن دستی خارجی و داخلی اجازه فعالیت سریع و راحت دریچه را می دهد. هر سال که می گذرد تکنولوژی وجه ای تازه و نو را از خود، به بشر نشان می دهد و با ظهور متفاوتش، بار بیشتری را از دوش بشر بر می دارد و به جلوه ی راحت طلب آن کمک قابل توجهی می کند. پمپ کارواش خانگی معمولا تکفاز بوده و مصرف آب پایینی دارد.

با قدرت کارواش بخار آنلاین میتوان کانالهای کولر و جلو پنجرهها و لابهلای دربها و تمامی نقاط غیر قابل دسترسی توسط دست و از این قبیل موارد را با توجه به درخواستهای شما به راحتی با کارواش بخار سیار پاک سازی کند. شیلنگ های صنعتی با قطر ۸/۳ اینچ و طول های متفاوت از ۱۰ متر تا ۳۰ متر قابل دسترس است و شما با توجه به اندازه ی کارواش خود می توانید شیلنگ با طول مناسب را انتخاب کنید. از ویژگی های اصلی این مدل، میتوان به کیفیت ساخت بسیار بالا، تحمل فشار بسیار بالای آب تا 10 بار و دارا بودن پیچ کنترل جریان (جهت تنظیم جریان آب خروجی از شیر) اشاره کرد. شیر برقی PGV-101G هانتر دارای سلونوئید 24 ولت میباشد که قابلیت اتصال به تمامی کنترلر های برقی هانتر را دارا میباشد. قابلیت جریان کم اجازه می دهد تا از محصولات آبیاری هانتر استفاده شود . در سیستم مه پاش گلخانه بر حسب نیاز از نازل مه پاش 20، 30، 40 و 50 میکرون استفاده می گردد و توصیه می شود در سیستم مهپاش گلخانه ای با فاصله زیاد نازل مه پاش از نازل مه پاش با پاشش بیشتر استفاده گردد یا اینکه از پایه نازل مه پاش دوطرفه استفاده گردد تا هم پوشانی در سطح گلخانه کامل باشد.

هنگامی که آب به طور انحصاری به یک نقطه عرضه می شود، این سیستم برای استفاده برای نهال ها مناسب است. تحقیقات نشان می دهد که اگر سیستم آبیاری قطره ای به درستی طراحی و اجرا شود، 30 الی 50 درصد بیشتر از سایر روش ها به صرفه جویی در مصرف آب کمک می کند و این موضوع برای ما بسیار مهم است. نوار قطره ای تا انتهای تخت ها نصب می شود، سپس درپوش آن ساخته می شود. قابل اطمینان: می تواند تا فشار ۱۵ بار به طور مداوم مقاومت کند. به طور مداوم در فشار ۱۵ بار کار می کند، و کار را در شرایط دشوار مانند سرعت های بالا و نوسانات جریان ادامه خواهد داد. در رابطه با ویژگی های شیر برقی باید اینگونه توضیح داد که این قطعه تا حدی در برابر انواع اشعه های مختلف مقاوم بوده و در دراز مدت و استفاده های طولانی از آن و نیز تابش اشعه خورشید، سبب شکستگی و یا از کار افتادن آن نمی شود. به گونه ای که می توان گفت عملکرد آن بیشتر شبیه به کنتاکتور است تا یک شیر معمولی. پاسخ: در تعریف پمپ آب دوبلکس میتوان گفت که وقتی دو پمپ ساده روی یک پایه و در مجاورت یکدیگر قرار بگیرند تشکیل پمپ آب پیستونی دوبلکس را می دهد .

https://abniro.com/misting-system-overall/misting-nozzle/

پس از فروش، مشتری می تواند 2% از کل مبلغ را به عنوان سپرده تضمین کیفیت گلخانه رزرو کند و پس از یک سال وجه ضمانت به ما عودت داده می شود. به این ترتیب که ساعتی از روز که قرار است تایمر آبیاری شروع به کار کند را به عنوان start time در تایمر تنظیم میکنیم. پروژه بزرگ آوای خلیج فارس مجموعه آوای خلیج فارس با زیربنایی به وسعتی در حدود ۲۰ هزار متر مربع مساحت ساحلی و ۱۵ هزار متر مربع مساحت دریا به همراه ۱۴۰۰ مترمربع اسکله هلالی به عنوان بزرگترین مجموعه فرهنگی - تفریحی کشور و بزرگترین آبنمای موزیکال خاورمیانه می باشد که در شمال شرقی جزیره کیش و بهترین نقطه نزدیک اسکله تفریحی جزیره کیش احداث شده است. به طور عمده در زمانی که جریان الکترومغناطیسی به سیم پیچ شیر برقی هانتر وارد می شود در قسمت سیم پیچ، میدان مغناطیسی ایجاد می شود و این امر باعث می شود یک حالت کشش آهن ربایی به وجود آمده و میله عمل کننده به سمت بالا کشیده شود. شیر برقی هانتر که یک شیر الکترومکانیکی است دارای یک بدنه فلزی و یک پوبین با خاصیت مغناطیسی بالا می باشد. این شیر برقی برای شروع به کار حتما نیاز به فشار آب دارد بنابراین برای استفاده در خروجی منبع های آب مناسب نمی باشد اما می تواند در ترکیب با پمپ و بعد از آن با داشتن فشار بیشتر 0.5 بار فشار قرار گیرد و به خوبی کار کند.