بهتر است در ابتدا با کمترین دوز پیشنهاد شده بر روی بسته بندی مکمل شروع کنید و برای دو هفته این مقدار را ادامه دهید سپس اگر نیاز به افزایش مقدار دریافتی بود در صورتی که بر روی بسته بندی افزایش مقدار مصرف منع نشده بود میتوانید میزان دریافتی خود از مکمل را افزایش دهید. هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید. تنها حدود ۳% از کل افرادی که از فلج خواب رنج میبرند دورههای مکرر آن را تجربه میکنند و در بسیاری از موارد نیز با عوارض دیگری مانند حمله خواب همراه است. عملکرد کراتین به عنوان مکمل دوره کات مانند آدرنالین است. بی سی دبل ای در قالب مکمل معمولا به شکل قرص، کپسول و پودر در بازار عرضه میشود. پروتئین whey محصول جانبی فرایند تولید پنیر است که طی مراحلی آن را خشک کرده و به شکل پودر در میآورند. البته باید خاطر نشان کرد که سازمان غذا و داروی امریکا استفاده از افردین را بخاطر عوارض جانبی فراوانی که دارد ممنوع کرده است. این روزها تحقیقات بسیاری نشان داده است که مصرف کراتین به کاهش میزان چربیها و افزایش فیبرهای عضلانی منجر میشود. با توجه به همه این موارد، کازئین به عنوان بهترین پروتئین قبل از خواب معرفی شده است . 

 
همه این موارد در رسیدن به وزن ایدهآل اثرات شگفتی را به همراه دارند. پوست این میوه حاوی اسید هیدروکسی سیتریک است که ماده اصلی تشکیل دهنده عصاره گارسینیا کامبوجیاست و به صورت قرص مکمل چربی سوز مصرف می شود. قبل از اینکه بخواهید تمرینات کاردیوی بیشتری انجام دهید و کالری بیشتری بسوزانید ، می توانید هر یک از بهترین مکمل های چربی سوز را در کنار رژیم غذایی خود میل کنید تا به شما در رسیدن به اهداف چربی سوزی و کاهش وزن کمک کند. پیش از استفاده از این مکمل فهرستی از داروهای مورد استفاده خود را در اختیار پزشک قرار دهید تا از لحاظ تداخل دارویی آنها را برای شما بررسی نماید. مصرف مکمل ال کارنیتین در این شرایط و برای افرادی که شرایط ژنتیکی خاصی دارند و یا تحت درمان های پزشکی قرار دارند ، ضروری است. اینکه چه نوع مکملهایی با بدن شما سازگاری دارند، کاملا به مکانیسمهای فیزیکی و شرایط بدنی شما بستگی دارد و از طرفی بسته به اینکه چه نوع فعالیتهای ورزشی را در دستور کار خود قرار میدهید، میتواند متفاوت باشد. شما همچنین می توانید برای شستشوی سیستم گوارشی خود، نصف لیوان آب کرفس را قبل از ناهار یا شام میل کنید.
پودر اولترا وی پرو یونیورسال با طعم بستنی شکلاتی 4540 گرم
 
جستجویی در رژیم غذایی کوتاه مدت تا حاصل شدن سریع یک نتیجه خاص و مدت دار تا ایجاد یک سبک زندگی و غذایی، برای یافتن آنچه که برای شما بهترین است. کراتین درواقع نوعی اسید آلی است که از انواع نیتروژن دار بهحساب میآید. کراتین از کجا میآید و به کجا میرود؟ لازم به ذکر است بگوییم بهترین مکملی که می توان برای افزایش حجم عضلات نام برد مکمل پروتئین وی می باشد. اگر شما جز آن دسته ورزشکارانی هستید که دنبال بهترین مکمل برای افزایش حجم و عضله سازی هستید باید مکمل پروتئین وی ویتاپی را به شما معرفی کنیم. سپس هنگام نیاز به انرژی تبدیلات مذکور درون سلولی رخ میدهد و انرژی لازم برای تحرکات عضلانی، تقویت، رشد و ترمیم بافت ماهیچهها و غیره را تأمین میکند. اگر بخواهیم نگاه دقیقتری به ماهیت کراتین و حتی سایر مکملهای پروتئینی داشته باشیم، باید به تبدیلات اساسی انرژی در سطح سلولی اشاره کنیم. درواقع تبدیل ATP به ADP و بالعکس همگی به کاهش یا افزایش سطح انرژی مرتبط هستند که همین مسئله مستقیما در انقباض و انبساط عضلات نیز موثر است. سطح آمینواسید آلانین در عضلات بسیار بالاست و مصرف این مکمل باعث افزایش تولید پروتئین و گلیکوژن در عضلات میشود.
 
بیشترین حجم کراتین در عضلات اسکلتی بدن یافت میشوند که حدود 95 درصد کراتین در این عضلات ذخیره میشود. این روزها که بسیاری از جوانان به پرورش عضلات و حجم سازی بدنشان علاقهمند هستند و خیلی از آنها بدون مشورت با پزشک یا متخصص تغذیه از مکملهای غیرمجاز بدنسازی استفاده میکنند، به سراغ مهندس «مهدی بکائیان»، رئیس هیئت بدنسازی و پرورشاندام خراسان رضوی رفتیم تا درباره چگونگی نظارت بر فروش و مصرف مکملهای غیرمجاز و چرایی نبود برخورد جدی با فروشندگان این مکمل ها، حرف بزنیم. قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید. جالب است بدانید تا چند مدت قبل این مکملها به شکلی مخفی دادوستد میشدند و تنها در اختیار باشگاههای بدنسازی قرار داشتند. بههمین دلیل بسیاری از گیاهخواران با توجه به این مسئله باید رژیم غذایی خود را بهگونهای طراحی کنند که نیازهای بدنی خود را تأمین کنند. به همین دلیل گفته می شود استفاده از قرص CLA برای افزایش اکسیداسیون اسیدهای چرب در زیر پوست تاثیر گذار است. به همین دلیل است که بسیاری از مولتی ویتامینها دوزهای بسیار بالایی از ویتامینها و مواد معدنی را در اختیار مصرف کننده قرار میدهند که این مقدار برای اکثریت افراد هیچ نیازی نمیباشد.