x تبلیغات
مجله اینترنتی اسپیدوب

مزایا و معایب قالب وردپرس ایرانی

طراحی قالب وردپرس  پس از خرید یک سرویس میزبانی خوب، قطعا یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها برای یک سایت است که بعد از نصب وردپرس باید به سراغ آن بروید. هنگام انتخاب قالب با بیش 500  قالب متفاوت روبه‌رو خواهید شد،که معمولا توسط طراحان خارجی طراحی و آماده شده‌اند. برخی سایت‌های داخلی قالبهای خارجی را، راستچین و به اصطلاح ایرانیزه کرده‌ تا برای کاربران ایرانی کاملا قابل استفاده باشند. در مقابل قالب‌های وردپرس ایرانی را داریم، که توسط شرکت‌ها یا اشخاص طراحی و کدنویسی شده‌اند و از تنوع بالایی نیز برخوردارند و البته هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

پس به طور کلی در وردپرس دو نوع ارائه دهنده قالب داریم. مورد اول ارائه دهنده قالب‌های خارجی راستچین شده و دیگری ارائه دهنده قالب وردپرس ایرانی، که در این دو از نظر عملکرد کاملا به هم شباهت دارند اما از نظر کیفیت و دقت و پشتیبانی تفاوت‌هایی دارند. در برخی قالب‌ها فروشنده ایرانی و طراح ایرانی موفق‌تر از فروشنده‌ خارجی است و قطعا دلیل این اتفاق شناخت بهتر سلیقه ایرانی توسط طراحان داخلی است.

بین قالب ایرانی و خارجی کدام را انتخاب کنیم؟

انتخاب بین قالب ایرانی و خارجی بستگی زیادی به معیارهای انتخاب کاربر دارد. برای مثال روند پشتیبانی قالب وردپرس ممکن است برای کاربری در الویت باشد و یا بروزرسانی و مدت زمان هر بروزرسانی الویت اول کاربر دیگری باشد. امکانات گنجانده شده در قالب و قابلیت توسعه و اضافه کردن امکانات جدید‌تر، ممکن است از طریق افزونه انجام شود یا از طریق کدنویسی اختصاصی صورت گیرد.

به‌طور کلی در قالب‌های ایرانی ویژگی‌هایی مانند پایین بودن احتمال نال بودن قالب و امکان ارتباط مستقیم با خود طراح قالب وردپرس وجود دارند. از طرفی این قالب‌ها تعبیه سازی و هماهنگ‌سازی شده برای استفاده کاربران ایرانی هستند و با سلیقه ایرانی طراحی شده‌اند. همچنین به علت فروش کمتر قالب‌های ایرانی نسبت به قالب های خارجی، ظاهر نسبتا خاص‌تری برای کاربران دارند.

البته ویژگی‌هایی مانند بروز رسانی منظم و ارائه پشتیبانی سریع به زبان انگلیسی و رعایت اصول پایندی به مشتری، سبب شده‌اند بسیاری از کاربران قالب‌های خارجی را انتخاب کنند. همچنین در قالب‌های خارجی افزونه های حرفه ای‌تری در اختیار کاربر است و این قالب‌ها گاها قابلیت چند زبانه شدن را نیز دارند.

با توجه به مواردی که اشاره شده، باییستی بررسی کنید که مزایا و معایب کدام قالب با خواست شما همخوانی بیشتری دارد. همچنین این امکان وجود دارد که یک قالب خارجی را سفارش داده و با یک برنامه نویس برای اعمال تغیرات مد نظر خودتان همکاری داشته باشید تا در سایت فارسی خود ، استایل ایرانی و اسلامی را نیز بگنجانید.

خروجی آب روی خود علم شیر ظرفشویی طراحی شده و توسط اهرمی کوچک و مجزا باز و بسته میشود

خروجی آب روی خود علم شیر ظرفشویی طراحی شده و توسط اهرمی کوچک و مجزا باز و بسته میشود از مزیتهای سبک دوم این است که دیگر نیازی نیست یک شیر ظرفشویی مجزا هم برای دستگاه تصفیه آب خریداری کنید و از معایب آن این است که؛ چون مجرای خروجی آب از علم یکی است باید هنگام استفاده از آب تصفیه، شیر آب را باز کرده و به مدت 3 الی 5 ثانیه منتظر بمانید تا آب مانده در لوله خارج شود سپس از آن استفاده نمایید. نکته بسیار مهم دیگری که برای خرید شیرآلات خارجی یا ایرانی باید به آن توجه کنید مسئله گارانتی محصول است به خصوص شیرآلات لوکس که هزینه سنگینی برای خریداری آنها میپردازید اگر گارانتی و خدمات معتبر نداشته باشند ممکن است شیرآلات شما بلا استفاده بماند همچنین شما مجبور به هزینه مجدد برای تهیه شیرآلات جدید شوید. بهعلاوه، حتی اگر شک و شبههای در اصالت شیرآلات بهداشتی که خریداری کردهاید به وجود بیاید میتوانید از امکان بازگشت یا همان مرجوعی کالا در این سایتها استفاده کنید. انتخاب بهترین شیر روشویی، با استفاده از یک راهنمای خرید شیر روشویی به راحتی امکان پذیر است.

به یاد داشته باشید این قسمت ممکن است نیاز باشد زیر شیر و یا به اتصال پیچ تمام رزوه و با یک سری مخصوص نصب شود. در انتها آن را آبکشی کرده و با دستمال پاک کنید این مورد هم یک روش ساده و خانگی دیگر برای برق انداختن شیرآلات است. شیرآلات لمسی مجهز به آداپتور تبدیل برق هرگونه خطر ناشی از برق گرفتگی در شیرآلات را بطور کامل از بین میبرد.همچنین از باتریهای قلمی آلکالاین یا همان باتریهای قلیایی استفاده میشوند. از نسل جدید شیرآلات هوشمند میتوان به شیر ظرفشویی لمسی اشاره کرد که معمولا برای آشپزخانههای مدرن طراحی میشوند. 2: شیرظرفشویی لمسی با قابلیت کارکرد بطور دستی و خارج از سیستم هوشمند. علم عصایی برنجی ریختهگری و علم ظرفشویی لوکس و سنگین که برای داشتن این نوع شیرظرفشویی باید مقدار بیشتری هزینه کنید. برای تهیهی شیرآلات منزلتان تا چه قیمتی میتوانید هزینه کنید؟ همچنین باید توجه داشته باشید اگر بالای شیر ظرفشویی آب چکان دارید ارتفاع مابین سینک تا آب چکان را اندازه بگیرید؛ زیرا شیرظرفشویی فنری نسبت به دیگرمدلها ارتفاع زیادتری دارد.تهیه این شیرآلات نیاز به بررسی خاصی ندارد فقط کمی اطلاعات راجع به شیرآلات کافی است تا بهترین انتخاب را برای شیرآشپزخانه خود داشته باشید. جنس شیر برنجی است و با کمی فشار دندههای آن خراب میشود.

در صورتی که جنس شیرآلات ساختمانی مورد مقایسه شما یکسان باشد، وزن صرفاً نشان دهنده میزان مواد اولیه در تولید شیرآلات است و نه کیفیت. اما در حال حاضر، کافی است که سری به بازار و یا فروشگاههای آنلاین شیرآلات بزنید تا متعجب شوید که چگونه هنر و پیشرفت های تکنولوژیک، صنعت تولید شیرآلات را دگرگون کرده است. اگر در حال بازسازی خانه قدیمی و تعویض شیرآلات قدیمی آن هستید بدون شک گزینههای شما برای انتخاب سبک محدودتر خواهد بود زیرا نیاز به انتخاب شیرآلاتی متناسب با اندازه شیرآلات ظرفشویی قدیمی خود دارید؛ اما اگر در حال ساخت خانهای نو و یا بازسازی پایهای هستید، میتوانید ظرفشویی و شیرآلات جدید خود را متناسب با سلیقه خود تغییر دهید. هرچند شیرآلات بهداشتی در ذهن ما از ساختمان سادهای برخوردار هستند، اما باتوجه به گسترش و تنوع مدلهای گوناگون در بازار و استفاده از برخی فناوریهای نوین در این نوع لوازم، کمکم وقت آن رسیده که برای انتخاب نمونه مورد نظرمان به خدمات پس از فروش آنها نیز توجه ویژه داشته باشیم، چون نهتنها کیفیت لعاب و روکش و جنس مغزی این لوازم باید قابل اعتماد باشد، بلکه تهیه و البته تعویض قطعات یدکی نیز ملاکی برای انتخاب خریداران شده است. در صورت بروز مشکل در شیر اهرمی خود می توانید فیلم آموزش تعمیر شیر اهرمی و تعویض کارتریج را مشاهده کنید.

اگر سایز لگن سینک ظرفشویی شما کوچک باشد بهتر است زمان خرید، شیری انتخاب کنید که سایز آن کوچک باشد تا از نظر زیبایی و اندازه، ظاهر موجه برای نمای آشپزخانه شما ایجاد کند و بالعکس اگر برای سینک ظرفشویی دوقلو که معمولا سایز آن 120 سانتی متر است شیر ظرفشویی تهیه میکنید باید علم آن سایز بزرگ باشد تا هنگام چرخاندن آن به چپ و راست هردو لگن سینک را در برگیرد. سبک منحنی و تاب خورده باعث ایجاد ظاهری زیبا در سینک آشپزخانه خانه شما خواهد شد. این شیرها در بالای سینک و روی دیوار نصب میشوند، علاوه بر اینکه به زیبایی با فضای آشپزخانه سازگار میشوند، شما را از شر آلودگیهایی که معمولاً اطراف شیرهای ظرفشویی جمع میشود خلاص میکند. البته در کنار زیبایی از عواملی چون کیفیت ساخت، قیمت و هزینه های جانبی نیز نباید غافل بود. البته برندهایی هستند که ازنظر کیفیت خودشون رو اثبات کردن و میتوانید با خیال راحت تهیه کنید.

پمپ کارواش از جمله دستگاههایی است که دارای ساختاری ساده اما بسیار کاربردیست

 

پمپ کارواش از جمله دستگاههایی است که دارای ساختاری ساده اما بسیار کاربردیست که باعث بالا رفتن فشار آب میشود. فشار آب ورودی توسط پمپ آب قویتر شده و به شکلی فشردهتر به سمت بیرون هدایت میشود. پمپ کارواش به آب مه پاش فشار می آورد و آب را از طریق لوله نازل به سمت جسم مورد نظر با فشار وارد میکند. در صورت مشاهده هرگونه تغییر فرم، ترک یا تغییر فرم در نازل، که موجب تغییر زاویه هدایت آب، هدر رفت آن یا آسیب رسیدن به سطوح و قطعات می شود، لازم است به سرعت نازل قدیمی با نازل جدید و استاندارد تعویض گردد. این کارواش از فشار آب خروجی 90 بار و موتور 1800 وات برخوردار است که به کاربر این امکان را میدهد تا سطوح و اجسام مختلف را با مواد شوینده در زمان کوتاهی به راحتی تمیز کند. یکی از این تجهیزات، پمپ کارواش است که علاوه بر شستشوی تجهیزات و تمامی سطوحها با کیفیت عالی، در زمان، مصرف آب، مواد شوینده و مصرف انرژی نیز صرفه جویی میشود. پمپ اینتر پمپ ایتالیا و پمپ برتولینی ایتالیا ، البته بدون شک برای شما هم علاوه بر کیفیت قیمت محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است. البته فشار واقعی بر سطح، بستگی به نازل و فاصله ی نازل از سطح دارد.

اگر بخواهید می توانید برای پمپ کارواش شلنگ پلی اورتان که انعطاف پذیرتر، بادوام تر و سبک تر است را هم سفارش دهید ولی این شلنگ هزینه جداگانه ایی دارد. پمپ: اکثر پمپ هایی که در کارواشهای خانگی استفاده میشوند دارای پمپ محوری میباشند این نوع پمپ کیفیت متوسطی دارد.کارواش های صنعتی گسترده از پمپ های پیستونی سه فاز استفاده می کنند ولی کارواش های کوچکتر از موتورهای متحرک استفاده می کنند. هر کدام از این دستگاه های کارواش به منظور خاصی طراحی و ساخته شده اند. معمولا تمیز بودن تجهیزات و سطوحهای مختلف و پاک بودن آنها از هر نوع آلودگی و کثیفی، یکی از دغدغههای روزانه ما به شمار میآید به طوریکه برای تمیز نگه داشتن آنها به تجهیزات و اقدامات متفاوتی نیاز پیدا میکنیم. فروشگاه تجهیزات صنعتی و کشاورزی آب نیرو از جمله فروشگاههای بزرگ و معتبر ایرانیست که بهترین برندهای پمپ آب را در ابعاد مختلف و کیفیت عالی در ویترین فروشگاهی خود قرار داده است تا شما به راحتی بتوانید دستگاههای مورد نیاز خود را از این فروشگاه تهیه نمایید. اگر تجهیزات جانبی بجز تجهیزات پیش فرض بر روی دستگاه قرار گیرد، قیمت واترجت بالاتر می رود.

مثلا اگر اخیرا بارندگی داشتید و مزرعه شما خودبخود آبیاری شده است میتوانید برای آبیاری تاخیر در نظر بگیرید. نکته: اگر هوا سرد است و امکان یخزدگی تایمر وجود دارد حتما باید تایمر را خارج کنید. سنسور آبیاری بارانی دارد و هم برای مصارف خانگی و هم مصارف تجاری مناسب است. قیمت پمپ کارواش نیز بسته به نوع قدرت و کارایی که دارد بر حسب خانگی یا صنعتی و یا نیمه صنعتی بودن آن در رنجهای مختلف در فروشگاهها عرضه میشود. این نوع دستگاه کارواش خانگی تا فشار کاری ۱۲۰ بار را ارائه می دهد و برای مصارف خانگی بسیار مناسب است. این نوع پمپ قدرت موتور کمتری دارد در نتیجه آب بیشتری مصرف میکند و چون با برق کار میکند و سیار نیست نمیتوان به راحتی آن را در همه جا استفاده کرد. همچنین امروزه تایمرهای دیجیتال کنترل از راه دور نیز تولید شده­اند که از طریق بلوتوث ، اینترنت و پیامک کار می­کنند. جنس و انعطاف بالا و همچنین وزن سبک از اولویت های شلنگ مورد استفاده به شمار می آید. رایزر ها حرکت کرده و سر آبپاش از زمین بیرون می آید و عمل آبیاری را انجام می دهد. در نتیجه از این نازل ها برای شستن سطوح حساس و عریض مانند سطح خودرو ها می توان استفاده نمود.

شرکت های بزرگ و مهمی مانند شرکت PA ایتالیا، تاکید ویژه­ای بر ساخت انواع نازل کارواش دارند. برخی از محصولات شرکت Bertolini شامل انواع پمپ پیستونی فشار بالا برتولینی ، پمپ دیافراگمی ، رگولاتور تنظیم فشار پمپ پیستونی و … یکی از اصلیترین قسمت پمپ کارواش محسوب میگردد. به این صورت که وقتی کاربر ماشه تفنگی را رها میکند دهانه خروجی به صورت اتوماتیک بسته شده و آب به مسیر ورودی خود باز میگردد. این فرآیند باعث میگردد تا با کمک فشار وارد آمده بر روی آب توسط پمپ به راحتی بتوان هر نوع آلودگی را از روی سطوح پاک کرد. نازل توربوی روتاری از رایجترین نازلها در سطوح مختلف به شمار میآید. یکی از نازل هایی که برای سطوح سخت استفاده می شود نازل توربوی روتاری (دوار) است. یک دسته بندی دیگر که برای انواع نازل کارواش عنوان می شود، دسته بندی آنها بر اساس جنس ساخت این قطعات است که معمولاً از چدن، استیل ضد زنگ، برنج، پلاستیک فشرده و سایر آلیاژ های مقاوم در برابر خوردگی و سایش آب تولید می شوند. پمپ کارواش در انواع مختلف و ابعاد متفاوت در بازار وجود دارد. این پمپ دود زیادی دارد و وزن و اندازه آن از سایر پمپها بیشتر است بنابراین ممکن است به راحتی قابل حمل نباشد.

فعالیت دوباره مزرعه رمز ارز رفسنجان با حضور ‌چینی‌ها

 در پایان دی ماه سال گذشته بود که خبر فعالیت یک مرزعه بزرگ رمز ارز شهر رفسنجان رسانه‌ای شد. یک شرکت ایرانی با شرکای چینی خود این مزرعه را به راه انداخته بودند و به گفته مسئولان تمام مجوز‌ها برای فعالیت را دریافت کرده است.

اما آنچه موجب حاشیه سازی برای این مزرعه بزرگ شد، قطعی بی‌سابقه برق در این شهر بود که موجب اعتراض مردم به فعالیت مزرعه شد، چرا که کارخانه استخراج رمز ارز برق زیادی را می‌بلعد و اگر نیروگاه منطقه توان پاسخگوی نداشته باشد قطعی‌های متعدد اتفاق می‌افتد.

اعتراض مردم موجب شد چند روز بعد از حاشیه‌های پیش آمده استاندار کرمان خبر از تعطیلی مزرعه استخراج رمز ارز را دهد.

با گرم شدن هوا و در پی آن افزایش مصرف برق خانگی بار دیگر موضوع فعالیت این مزرعه و تاثیر آن بر برق منطقه مطرح است.

حسین جلالی، نماینده رفسنجان در مجلس شورای اسلامی، در گفت وگو با ایلنا درباره آخرین وضعیت فعالیت این مزرعه اظهار کرد: این مزرعه آغاز به کار کرده و هم اکنون فعال است.

وی ادامه داد: مزرعه مورد بحث تمام مجوزها را از وزارت صمت دارد و سهمیه مصرف برق را گرفته است.

جلالی با تاکید بر اینکه تاسیس این مزرعه رمز ارز بر اساس ضوابط بوده است، افزود: سرمایه‌گذاران ده‌ها میلیارد تومان در این مزرعه سرمایه گذاری کرده اند و نباید انتظار داشت که زیان ببینند.

وی این مزرعه را اولین پروژه رسمی تولید رمز ارز در کشور عنوان کرد که با حضور مشاور رئیس‌جمهور، دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه کشور بیش از دو سال پیش در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان راه اندازی شده است.

بر اساس این گزارش؛ تنها دلیلی که می‌توان امیدوار بود که فعالیت دوبار این مزرعه قطعی برق را به دنبال نداشته باشد تقویت برق منطقه است که یافته‌های ایلنا نشان می‌دهد اقدامی برای بهبود یا تقویت نیروگاه منطقه نشده است.

مواد اولیه بهداشتی به صورت عمده

 

میتوان این آموزشها را با عنوان آموزشهای اقتدارگرایانه تبیین و مفهومپردازی کرد؛ زیرا در سیستمهای آموزشی این شرکتها برای جذب اعضای جدید یا انجام کاری، فرایند آموزش از بالا به پایین، تکراری و تحمیلی است؛ بهگونهای که آموزش و حق آموزش تنها در اختیار تعداد اندکی از افراد قرار دارد که لیدر شرکت قلمداد میشوند. بنابراین به عنوان مصرف کننده میتوانید تمامی لوازم بهداشتی و آرایشی که برای سلامت و زیبایی شما ضروری هستند را از این برند خریداری کنید. چربی های حیوانی اگر به صورت غیربهداشتی و بدون استانداردهای لازم در لوازم آرایشی به کار روند قطعا مشکل ساز خواهند شد. اما اگر بخواهیم صادقانه به این موضوع نگاه کنیم متوجه می شویم روزانه پوست خود را تحت اثر بسیاری از این مواد قرار می دهیم. احتمالاً همه ما پیش از خرید مواد غذایی و فرآورده های خوراکی، حساسیت ویژه ای به خرج می دهیم و با بررسی مواد تشکیل دهنده محصولات مختلف ابتدا از سلامت آن ها اطمینان حاصل می کنیم. به عنوان مثال، بسیاری از شرکت های تولید عطر از ظروف تزئین شده با رنگ های مشخص استفاده می کنند.دانستن چگونگی علامت گذاری تأمین کنندگان مواد تشکیل دهنده مواد تشکیل دهنده مربوطه می تواند کمک مفیدی در پیشگیری از استفاده سهوی مواد غیر اصلی باشد.تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی همچنین می توانند با اطمینان از بازیافت ظروف خالی توسط پیمانکاران زباله های اصلی، نقش فعالی در این استراتژی داشته باشند.از آنجا که بسیاری از محصولات نهایی در مقادیر کم، 100 یا 1000 واحد تولید می شوند، تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی اغلب می توانند در شرایطی قرار بگیرند که باید مقادیری را خریداری کنند که بسیار بیشتر از مقادیر واقعی لازم برای انجام سفارشات مشتری باشد.در نتیجه، مواد تشکیل دهنده استفاده نشده ممکن است در انبارهای شرکت و داروخانه ها برای مدت زمان طولانی، اغلب در شرایط نامساعد نگهداری دما و رطوبت، جمع شوند.این امر برای مواد خام قابل تحمل یا حساس، از جمله روغن های معطر یا سایر مواد در معرض تجزیه اکسیداتیو، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.اگر رویه ها از قبل انجام نشده باشد، تولیدکنندگان مواد آرایشی باید تشویق شوند که بهترین اقدامات را برای محافظت از مواد ناپایدار در برابر تجزیه شیمیایی انجام دهند.روغن های معطر فله اغلب می توانند حاوی روغن های اساسی باشند که می توانند در معرض تجزیه اکسیداتیو باشند.اگرچه تولیدکنندگان روغن های معطر رویه های خاص خود را برای کاهش این پدیده در هنگام حمل روغن های ترکیبی به مشتریان انجام می دهند (به عنوان مثال فضای ورودی در ظروف حمل و نقل را به حداقل می رسانند)، استفاده جزئی از رایحه های بعدی منجر به افزایش فضای رو به رشد می شود.این فرصت را برای اکسیداسیون خودکار عطر باقیمانده فراهم می کند.کاهش این تجزیه شیمیایی را می توان به راحتی از طریق تصفیه ظروف کاملاً کامل توسط گاز بی اثر شیمیایی، مانند نیتروژن، به دست آورد.پرشین یوتاب، خرید مواد اولیه آرایشی و بهداشتی را برای شما مقرون به صرفه می کند.این شرکت واردات مواد اولیه آرایشی و بهداشتی را انجام می دهد. 

علت این امر هم تطابق مواد تشکیل دهنده و محصول نهایی با آب و هوا و شرایط اقلیمی ایران است که میتواند تأثیر بهتر و سریعتری بر روی پوست افراد داشته باشد. هر چند که به زعم بسیاری از افراد محصولات این برندها نقاط ضعفی دارند اما شاید علت این برداشت، عدم بازاریابی و تبلیغات اصولی این برندها باشد. خیلی از ما با دیدن نام این برندها تصوری از تولیدکننده آن ندارم و برخی نیز فکر میکنند از جمله برندهای خارجی هستند که زیاد در موردشان تبلیغ نشده است! علاوه بر محصولات مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی که برند سینره تولید میکند، خط تولید لوازم آرایش این برند هم با نام «این لِی» به تولید محصولات آرایشی میپردازد. البته این لابراتوار نام برند دیگری را نیز در کارنامه خود دارد، که در ادامه به آن میپردازیم. درواقع تا زمانی که فرد مصرف آن محصول را ادامه دهد مشکل تکرار می شود.

سورن شیمی راهنمای شما برای خرید مواد اولیه آرایشی و بهداشتی با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.لذا جهت هرگونه همکاری با ما در ارتباط باشید. برند مارال ۴۵ نوع محصول آرایشی و بهداشتی تولید میکند و یکی از معروفترین برندهای تولید رنگ مو در ایران است. با توجه به گرانی های موجود در بازار ایران، تولید این نوع لوازم آرایشی هزینه های گزافی برای تولید کننده دربر خواهد داشت. برند لوازم آرایشی و بهداشتی مای در سال ۲۰۰۳ با سرمایه گذاری بخش خصوصی تأسیس گردید. در بین این کشور ها آلمان، کره و اندونزی بهترین محصولات را برای واردکننده مواد اولیه آرایشی و بهداشتی دارند. استفاده از این قبیل محصولات آرایشی و بهداشتی، علاوه بر مزایای قابل توجه برای پوست به بهبود شرایط طبیعت و سایر موجودات زنده نیز کمک میکند. استفاده از محصولات آرایشی با کیفیت، استاندارد و اصل تنها راه فرار از عوارض خطرناک محصولات آرایشی است. برند آردن در سال ۱۳۷۰ تاسیس شد و جزو اولین خطوط تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در بازار ایران بوده که کار خود را با تولید کرم ضدآفتاب شروع کرد.

در قدم اول برند آموتیا ریمل خود را تولید کرد و بعد از موفقیت و محبوب شدن ریملهای این برند به عرضه محصولات خود از قبیل رژ گونه، کرم پودر، سایه چشم، رژ لب و لاک ناخن مبادرت کرد. لوازم آرایشی که برای تقویت چهره به صورت اعمال می شود به عنوان آرایش نیز شناخته می شوند که شامل مواردی مانند؛ رژ لب ، ریمل ، سایه چشم ، فونداسیون ، سرخ ، هایلایت ، برنز و محصولات دیگر هستند. برند آموتیا ابتدا در سال ۲۰۰۸ در شهر استانبول ترکیه و توسط یک گروه ماهر و باتجربه در زمینه تولید لوازم آرایش تاسیس شد. بهعلاوه موقعیت فرودستتر آنان بهلحاظ فرهنگی و اجتماعی، سبب شده است آنان در سلسلهمراتب تصمیمگیری کلان و خرد نتوانند آنچنان که باید دخالت کنند؛ اما در همین زمینه با روند تغییر در ارزشهای بنیادین جامعه در چند سال اخیر، مطالبات و تقاضاهای خود را افزایش دادهاند. حساسیت در زمینه تولیدات آرایشی و بهداشتی بسیار بالا بوده و هر دو سوی تامین کننده مواد اولیه و نیز کارخانه های آرایشی و بهداشتی، با ضریب بهداشتی و سلامت بالایی کار می کنند.

ادامه:

https://irchem.ir/cosmetic/

مزایای نمایشگاه فیزیکی کتاب از نظر مدیر نشر قو

 قدرت‌الله نیک‌بخت سال ۱۳۷۱، به‌دلیل حرفه و اشتغال فرهنگی که در آن سال‌ها داشت به حوزه نشر وارد شد و فعالیت خود را آغاز کرد. در آغاز، امتیاز نشر و فعالیت در شیراز و پس از چند سال، به تهران منتقل شد و نشر «قو» فعالیت خود را آغاز کرد.

از همان ابتدای تأسیس، همه ساله در نمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور فعال داشت. البته در سال‌هایی که نمایشگاه به مصلا منتقل شد، به‌دلیل اعتراض به این جابه‌جایی دو سال شرکت نکرد.

آنچه در ادامه می‌خوانید گفت‌وگوی فارس با این ناشر است.

۱۰ میلیون گان پزشکی توسط مددجویان زندان‌های تهران تولید می‌شود

بنیاد تعاون زندانیان به منظور کمک به معاش مددجویان و خانواده آنها و همچنین تحصیل درآمد برای پرداخت دیه محکومین مالی از طریق ایجاد کارگاه‌های تولید، مؤسسات صنعتی، مجتمع‌های کشاورزی، دامپروری و شرکت‌های بازرگانی و خدماتی و در راستای حرفه آموزی و اشتغال مددجویان تأسیس شده است.

این بنیاد یک نهاد عام المنفعه است که مسؤولیت آن حرفه‌آموزی و اشتغال زندانیان و کمک به خانواده زندانی‌ها است. سابقه بنیاد تعاون زندانیان به حدود ۶۵ سال پیش باز می‌گردد و بر اساس پیشنهاد وزارت کشور این بنیاد با عنوان بنگاه تعاون، حرفه آموزی و صنایع زندانیان کشور تأسیس می‌شود.

با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و نیاز مضاعف به اقلام بهداشتی، بنیاد تعاون زندانیان کشور با بهره گیری از ظرفیت و توان تولیدی خود در این عرصه به میدان آمد.

در این راستا، با تلاش مدیر و پرسنل نمایندگی بنیاد تعاون استان تهران قرارداد تولید ۱۰ میلیون گان پزشکی منعقد و کار تولید آغاز شده است.

با انعقاد این قرارداد که کار تولید آن در تمامی مجتمع‌های تولیدی سطح استان تهران آغاز شد ضمن درآمدزایی، موجب افزایش اشتغال در مجتمع‌های تولیدی بنیاد تعاون زندانیان استان تهران خواهد شد.

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد